TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de 23e eeuw bedreigt een buitenaardse macht de aarde. De planeet staat er niet goed voor.
Door toedoen van de aliens gaat de natuur eraan. De zeeën verdampen en de atmosfeer gaat naar de knoppen.
Admiraal Kirk (William Shatner) en zijn bemanning staan voor een raadsel. Ze hebben geen idee hoe ze de aarde kunnen redden.
In een soort wanhoopspoging besluiten ze terug te gaan in de tijd. De Enterprise reist in Star Trek IV: The Voyage Home terug naar het San Francisco van 1986.
Daar gaan ze op zoek naar bultrugwalvissen. Dat zijn de enige wezens die met de aliens kunnen communiceren – en dus de wereld kunnen redden.
Het Amerika van de jaren 80 stelt de tijdreizigers uit de ruimte voor de nodige uitdagingen. Van contant geld tot punkers: alles is nieuw voor ze.
Eigenlijk had William Shatner niet zo veel trek in nog een Star Trek-film. Een fikse salarisverhoging trok hem uiteindelijk over de streep.
Daardoor werd het budget van Star Trek IV: The Voyage Home wel een stuk hoger. Dat had gevolgen voor de toekomst: producent Paramount stelde het budget van de tv-serie Star Trek: The Next Generation naar beneden bij.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland