TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de 23e eeuw bedreigt een buitenaardse macht de aarde. De planeet staat er niet goed voor.
Door toedoen van de aliens gaat de natuur eraan. De zeeën verdampen en de atmosfeer gaat naar de knoppen.
Admiraal Kirk (William Shatner) en zijn bemanning staan voor een raadsel. Ze hebben geen idee hoe ze de aarde kunnen redden.
In een soort wanhoopspoging besluiten ze terug te gaan in de tijd. De Enterprise reist in Star Trek IV: The Voyage Home terug naar het San Francisco van 1986.
Daar gaan ze op zoek naar bultrugwalvissen. Dat zijn de enige wezens die met de aliens kunnen communiceren – en dus de wereld kunnen redden.
Het Amerika van de jaren 80 stelt de tijdreizigers uit de ruimte voor de nodige uitdagingen. Van contant geld tot punkers: alles is nieuw voor ze.
Eigenlijk had William Shatner niet zo veel trek in nog een Star Trek-film. Een fikse salarisverhoging trok hem uiteindelijk over de streep.
Daardoor werd het budget van Star Trek IV: The Voyage Home wel een stuk hoger. Dat had gevolgen voor de toekomst: producent Paramount stelde het budget van de tv-serie Star Trek: The Next Generation naar beneden bij.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden