TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stromboli is de verfilming van het gelijknamige boek van Saskia Noort. Hoofdpersoon is journaliste Sara die twee leuke kinderen, een mooi huis en een alcoholistische man heeft (ze drinkt zelf ook behoorlijk wat). Ze werd in haar jeugd verkracht en die ervaring komt steeds vaker naar boven. Sara besluit te scheiden en op vakantie naar het Italiaanse vulkaaneiland Stromboli te gaan.
Daar komt ze bij toeval terecht in een workshop onder leiding van goeroe Jens (Christian Hillborg) tussen wat aparte types met allemaal hun eigen worstelingen: Miljonair Harold (Tim McInnerny), de amicale Helene (Marisa van Eyle), de door zijn vrienden gestuurde Hans (Pieter Embrechts) en de stille Diane (Anna Chancellor). En de oefeningen die Jens ze laat doen zijn ook bijzonder te noemen. Op elkaar liggen bijvoorbeeld.
De door Michiel van Erp geregisseerde film kreeg wisselende recensies. Of het was is, kun je vanaf 4 februari met eigen ogen op Netflix bekijken.
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?