TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stromboli is de verfilming van het gelijknamige boek van Saskia Noort. Hoofdpersoon is journaliste Sara die twee leuke kinderen, een mooi huis en een alcoholistische man heeft (ze drinkt zelf ook behoorlijk wat). Ze werd in haar jeugd verkracht en die ervaring komt steeds vaker naar boven. Sara besluit te scheiden en op vakantie naar het Italiaanse vulkaaneiland Stromboli te gaan.
Daar komt ze bij toeval terecht in een workshop onder leiding van goeroe Jens (Christian Hillborg) tussen wat aparte types met allemaal hun eigen worstelingen: Miljonair Harold (Tim McInnerny), de amicale Helene (Marisa van Eyle), de door zijn vrienden gestuurde Hans (Pieter Embrechts) en de stille Diane (Anna Chancellor). En de oefeningen die Jens ze laat doen zijn ook bijzonder te noemen. Op elkaar liggen bijvoorbeeld.
De door Michiel van Erp geregisseerde film kreeg wisselende recensies. Of het was is, kun je vanaf 4 februari met eigen ogen op Netflix bekijken.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is