TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stromboli is de verfilming van het gelijknamige boek van Saskia Noort. Hoofdpersoon is journaliste Sara die twee leuke kinderen, een mooi huis en een alcoholistische man heeft (ze drinkt zelf ook behoorlijk wat). Ze werd in haar jeugd verkracht en die ervaring komt steeds vaker naar boven. Sara besluit te scheiden en op vakantie naar het Italiaanse vulkaaneiland Stromboli te gaan.
Daar komt ze bij toeval terecht in een workshop onder leiding van goeroe Jens (Christian Hillborg) tussen wat aparte types met allemaal hun eigen worstelingen: Miljonair Harold (Tim McInnerny), de amicale Helene (Marisa van Eyle), de door zijn vrienden gestuurde Hans (Pieter Embrechts) en de stille Diane (Anna Chancellor). En de oefeningen die Jens ze laat doen zijn ook bijzonder te noemen. Op elkaar liggen bijvoorbeeld.
De door Michiel van Erp geregisseerde film kreeg wisselende recensies. Of het was is, kun je vanaf 4 februari met eigen ogen op Netflix bekijken.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen