TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stromboli is de verfilming van het gelijknamige boek van Saskia Noort. Hoofdpersoon is journaliste Sara die twee leuke kinderen, een mooi huis en een alcoholistische man heeft (ze drinkt zelf ook behoorlijk wat). Ze werd in haar jeugd verkracht en die ervaring komt steeds vaker naar boven. Sara besluit te scheiden en op vakantie naar het Italiaanse vulkaaneiland Stromboli te gaan.
Daar komt ze bij toeval terecht in een workshop onder leiding van goeroe Jens (Christian Hillborg) tussen wat aparte types met allemaal hun eigen worstelingen: Miljonair Harold (Tim McInnerny), de amicale Helene (Marisa van Eyle), de door zijn vrienden gestuurde Hans (Pieter Embrechts) en de stille Diane (Anna Chancellor). En de oefeningen die Jens ze laat doen zijn ook bijzonder te noemen. Op elkaar liggen bijvoorbeeld.
De door Michiel van Erp geregisseerde film kreeg wisselende recensies. Of het was is, kun je vanaf 4 februari met eigen ogen op Netflix bekijken.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal