TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stu (Kumail Nanjiani) is een zachtaardige Uber-chauffeur die alles doet om het zijn klanten altijd naar de zin te maken. Hij krijgt dan ook altijd standaard vijf sterren voor zijn diensten.
Zijn rustige komt in Stuber op zijn kop te staan als hij politieagent Vic (Dave Bautista) oppikt. Vic, die na een oogoperatie tijdelijk slechtziend is, zit midden in een intense achtervolging op een gevaarlijke misdadiger. Vic begrijpt niet helemaal hoe Uber werkt en dwingt Stu om hem rond te rijden terwijl hij op boevenjacht gaat.
Schietpartijen, wilde achtervolgingen en een commando’s schreeuwende bijrijder gaan Stu niet in de koude kleren zitten. Maar hij doet alles voor die vijf sterren. De film zelf komt niet in aanmerking voor zo'n goede beoordeling, maar is hoe dan ook vermakelijk.
Hoewel de naam Kumail Nanjiani niet alom bekend is, is deze Pakistaanse Amerikaan al jaren actief in de entertainmentwereld. Hij schrijft scenario’s en tv-sketches, is stand-upcomedian en acteur. Hij verschijnt vaak in televisieseries, maar ook in kleine rolletjes in komische films als Central Intelligence. Nanjiani maakte vooral indruk in het zelfgeschreven The Big Sick, waarin zijn Pakistaans-Amerikaanse personage worstelt met verwachtingen van zijn familie en zijn liefde voor een Amerikaanse.
In Stuber, heeft hij een verassend leuke chemie met Dave Bautista, die jarenlang showworstelaar was. Hun interacties en de onwaarschijnlijke vriendschap die zich gedurende de film ontwikkelt werkt aanstekelijk. Het spelplezier spat van het scherm.
Partnerbijdrage
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming