TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op 15 januari 2009 maakte piloot Chesley 'Sully' Sullenberger (Tom Hanks) een noodlanding op de rivier de Hudson.
Het vliegtuig had een school ganzen geraakt waardoor een van motoren had het begeven. Door zijn spectaculaire noodlanding redden Sully de levens van alle 155 mensen aan boord. Het werd het ‘wonder op de Hudson’ genoemd.
Sully werd in eerste instantie geprezen door het publiek en de media door zijn knappe prestatie. Hij werd zelfs als een held beschouwd. Na een onderzoek verandert alles ineens.
Simulaties wezen uit dat hij een betere optie had dan de landing op de rivier. Hij moet plaats nemen op de beklaagdenbank voor een rechtszaak die zijn reputatie en carrière kapot zou kunnen maken.
Om Sully te kunnen spelen had Tom Hanks uitvoerige gesprekken met de echte Chesley Sullenberger. Die zei dat hij onder de indruk was van hoe goed Tom Hanks hem begreep.
Hij was ook aanwezig bij de opnames. Hij hielp om de realiteit zo goed mogelijk te weerspiegelen in Sully.
De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje
16:40De streamingtip van de week: The Rip op Netflix