TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jaren geleden – hij was nog maar een kind – is Clark Kent van zijn thuisplaneet Krypton naar de aarde gekomen. Hoewel hij al bijna zijn hele leven aardbewoner is, heeft hij zich hier eigenlijk nooit echt thuisgevoeld.
Daar kunnen zelfs Clarks adoptieouders Jonathan (Kevin Costner) en Martha (Diane Lane) niets aan veranderen. Wel hebben ze Clark (Henry Cavill) geleerd zijn superkrachten onder controle te houden.
Sterker nog: Jonathan en Martha zijn de reden dat hij zijn krachten inzet om mensen te helpen. Dat komt in Man of Steel behoorlijk goed van pas.
Als de meedogenloze Generaal Zod (Michael Shannon) van Krypton naar de aarde komt, moet Clark vol aan de bak om zijn nieuwe thuisplaneet te redden.
Maar is het Zod wel om de aarde te doen of heeft hij het eigenlijk vooral op Clark Kent gemunt?
Wie een superheld speelt, moet er ook als een superheld uitzien. Henry Cavill moest behoorlijk wat spiermassa bijkweken voor zijn rol in Man of Steel.
De Britse acteur wilde dat allemaal op natuurlijke wijze doen. Hij weigerde steroïden te nemen om zijn spieren sneller te laten groeien.
Ook stond hij niet toe dat regisseur Zack Snyder zijn torso met geavanceerde computertechnieken gespierder zou maken. Cavill vond dat hij de rol van Superman alleen mocht spelen als hij op eigen kracht een superheldenlichaam kon kweken.
De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk