TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Amerikaanse overheidsagent Kate Abbott (Milla Jovovich) gaat naar Londen. Daar gaat ze op de Amerikaanse ambassade helpen met het beoordelen van visumaanvragen.
Tijdens haar werk stuit Kate op plannen voor een terroristische aanslag. Gek genoeg willen haar superieuren niet dat ze de boel verder onderzoekt.
Dat blijkt een slecht idee: de aanslag vindt inderdaad plaats. Een hoop van Kates collega's komen daarbij om.
Omdat Kate zelf de aanslag overleeft, denken de Britse overheid en de Amerikaanse geheime dienst in Survivor dat zij het brein achter de aanslag is.
Met de twee diensten op haar hielen gaat ze op zoek naar de echte dader. Zou huurmoordenaar The Watchmaker (Pierce Brosnan) iets met de aanval te maken hebben?
Voor de scènes in Survivor waar in The Watchmaker horloges maakt ging Pierce Brosnan in de leer bij horlogemaker Peter Speake-Marin. Brosnan was zo onder de indruk van zijn vakmanschap dat hij een Speake-Marin-horloge kocht.
De horlogemaker vroeg hem daarop of hij ambassadeur van het merk wilde worden. Brosnan ging akkoord.
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
