TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Amerikaanse overheidsagent Kate Abbott (Milla Jovovich) gaat naar Londen. Daar gaat ze op de Amerikaanse ambassade helpen met het beoordelen van visumaanvragen.
Tijdens haar werk stuit Kate op plannen voor een terroristische aanslag. Gek genoeg willen haar superieuren niet dat ze de boel verder onderzoekt.
Dat blijkt een slecht idee: de aanslag vindt inderdaad plaats. Een hoop van Kates collega's komen daarbij om.
Omdat Kate zelf de aanslag overleeft, denken de Britse overheid en de Amerikaanse geheime dienst in Survivor dat zij het brein achter de aanslag is.
Met de twee diensten op haar hielen gaat ze op zoek naar de echte dader. Zou huurmoordenaar The Watchmaker (Pierce Brosnan) iets met de aanval te maken hebben?
Voor de scènes in Survivor waar in The Watchmaker horloges maakt ging Pierce Brosnan in de leer bij horlogemaker Peter Speake-Marin. Brosnan was zo onder de indruk van zijn vakmanschap dat hij een Speake-Marin-horloge kocht.
De horlogemaker vroeg hem daarop of hij ambassadeur van het merk wilde worden. Brosnan ging akkoord.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje