TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Taken redde voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) zijn eigen dochter uit de handen van een bende Albanese mensensmokkelaars. Na al dat harde werken is Mills wel aan vakantie toe.
Mills gaat daarom in Taken 2 met zijn ex-vrouw Lenore (onze eigen Famke Janssen) en hun dochter Kim (Maggie Grace) vakantie vieren in Istanboel. Van rust komt weinig terecht op dat stedentripje: deze keer wordt het hele gezin ontvoerd.
Wie er achter die ontvoering zit? De vader van een van de ontvoerders die Mills in Taken naar de andere wereld heeft geholpen. Hij wil zijn zoon wreken.
Gelukkig weet Kim aan de ontvoerders te ontsnappen. Zij moet er nu voor zorgen dat Bryan en Lenore ook weer op vrije voeten komen.
Daarna kan ze samen met pa de strijd met de bende aangaan.
Voordat de opnames van Taken 2 begonnen, was niet duidelijk of Liam Neeson überhaupt wel trek had in een vervolg. De producenten van de film hadden al een eventuele vervanger op het oog: Mickey Rourke.
Uiteindelijk besloot Neeson ‘gewoon’ mee te werken aan Taken 2. Ook in Taken 3 was de boomlange Ier weer van de partij.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan