TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al in 2005 had Marvel plannen om de populaire comicreeks The Avengers te verfilmen. De uitgever besloot daar rustig naar toe te werken. Eerst moesten een paar leden van het superheldenteam een eigen film krijgen
Dat begon met in 2008 met Iron Man en Hulk. In 2011 volgden Thor en Captain America: The First Avenger.
In 2012 was het dan zover: The Avengers bracht alles zes leden van het superheldenteam samen. Dat gebeurt omdat S.HI.E.L.D.-baas Nick Fury (Samuel L. Jackson) ziet dat de Noorse god Loki (Tom Hiddleston) de aarde wil aanvallen.
Hij stelt een team samen dat hem aan moet pakken. Loki's broer Thor (Chris Hemsworth) is een van de leden.
Verder zijn ook Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans) en Hulk (Mark Ruffalo) van de partij. Ook Black Widow (Scarlett Johansson) en Hawkeye (Jeremy Renner) helpen een handje.
Hoewel The Avengers een hecht superheldenteam vormen, was de cast lang niet altijd tegelijk op de set aanwezig. Op een dag dat iedereen wel in de stad was, had Chris Evans iets leuks in petto.
Hij sms'te zijn collega's één woord: 'Assemble', net als in de slogan van de film: 'Avengers assemble'. Dat was de opmaat voor een avondje stappen met de hele cast.
Clark Gregg, die S.H.I.E.L.D.-agent Phil Coulson speelt, noemt het het leukste sms'je dat hij ooit heeft gekregen.
Kirsten kijkt met gemengde gevoelens terug op MAFS-avontuur: 'Herkende mijn eigen stralende zelf niet'
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon