TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Bourne Ultimatum sluit de trilogie af die in 2002 begon met The Bourne Identity. In die eerste film halen vissers Jason Bourne uit zee met twee kogels in de rug, een Zwitsers bankrekeningnummer in zijn heup en een ernstig geval van geheugenverlies.
In The Bourne Supremacy heeft hij zijn geheugen nog niet terug. Wel ontdekt Bourne dat hij ooit deel uitmaakte van de geheime afdeling Treadstone.
Van de missies die hij voor Treadstone uitvoerde kan hij zich alleen niets meer herinneren. Ondertussen beschuldigt de CIA hem van de moord op twee agenten in Berlijn.
The Bourne Ultimatum begint waar The Bourne Supremacy eindigde: Bourne probeert in Moskou uit handen van de politie te blijven. Dat lukt, maar daar blijft het niet bij.
Wanneer hij een aantal weken later in de krant leest dat hij een CIA-agent is, gaat Bourne op zoek naar de schrijver van het artikel.
Met dit derde deel is de serie rond Jason Bourne nog niet afgelopen. In 2012 ging The Bourne Legacy in première.
Opvallend is dat niet Matt Damon, maar Jeremy Renner in dit vervolg de hoofdrol speelde. In 2016 keerde Matt Damon in Jason Bourne terug op bekend terrein.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie