TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beurshandelaar Will Shaw (Henry Cavill) laat in The Cold Light of Day de stress van zijn werk even achter zich: hij reist naar Spanje voor een zeilvakantie met zijn familie.
Dat klinkt heerlijk ontspannen, maar als Bruce Willis je vader speelt, kun je er donder op zeggen dat je zeilvakantie niet heel relaxed gaat verlopen.
En warempel: als Will na het boodschappen doen terug aan boord komt, is zijn hele familie spoorloos verdwenen. Niet veel later duikt pa plotseling weer op om Will te vertellen dat hij niet alleen vader is, maar ook een CIA-agent met een missie.
Hij heeft 24 uur de tijd om iets af te leveren bij de ontvoerders van de rest van de familie Shaw, anders leggen ze allemaal het loodje. De rest van The Cold Light of Day is dan ook een race tegen de klok.
Die race neemt hier en daar behoorlijk bizarre wendingen. Er komt werkelijk van alles voorbij.
Van een CIA-collega van papa Bruce die het slechte pad op is gegaan tot een Spaanse schone die ineens Wills halfzus blijkt te zijn en onduidelijk gedoe met agenten van de Israëlische geheime dienst.
Gelukkig stelt The Cold Light of Day daar wel het een en ander tegenover aan actiescènes en mooie beelden van Madrid.
Anna Gimbrère versterkt team van Keuringsdienst van Waarde
11:47Shownieuws: Evert Santegoeds niet te spreken over eerste babyfoto GTST-actrice Jasmine Sendar
11:14Heel Holland Bakt bijna terug: dit zie je in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen
10:00Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'