TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beurshandelaar Will Shaw (Henry Cavill) laat in The Cold Light of Day de stress van zijn werk even achter zich: hij reist naar Spanje voor een zeilvakantie met zijn familie.
Dat klinkt heerlijk ontspannen, maar als Bruce Willis iemands vader speelt, kun je er donder op zeggen dat de zeilvakantie niet heel relaxed gaat verlopen.
En warempel: als Will na het boodschappen doen terug aan boord komt, is zijn hele familie spoorloos verdwenen. Niet veel later duikt pa plotseling weer op om Will te vertellen dat hij niet alleen vader is, maar ook een CIA-agent met een missie.
Hij heeft 24 uur de tijd om iets af te leveren bij de ontvoerders van de rest van de familie Shaw, anders leggen ze allemaal het loodje. De rest van The Cold Light of Day is dan ook een race tegen de klok.
Die race neemt hier en daar behoorlijk bizarre wendingen. Er komt werkelijk van alles voorbij.
Van een CIA-collega van papa Bruce die het slechte pad op is gegaan tot een Spaanse schone die ineens Wills halfzus blijkt te zijn en onduidelijk gedoe met agenten van de Israëlische geheime dienst.
Gelukkig stelt The Cold Light of Day daar wel het een en ander tegenover aan actiescènes en mooie beelden van Madrid.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune