TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een luchtige actiekomedie is vaak een welkome guilty pleasure. Al helemaal als het met een geweldige cast is.
En een geweldige cast heeft The Comeback Trail zeker: Robert De Niro, Tommy Lee Jones en Morgan Freeman zijn komen opdraven voor de film. Ze zijn helaas in de fase van hun carrières beland waarin ze de scripts die ze toegezonden krijgen iets minder kritisch bekijken.
De Niro is schmierend te zien als hysterisch bewegende en luidruchtige filmproducent Max Barber (Robert De Niro) in het Hollywood van de jaren 70.
Hij werkt samen met zijn niet al te snuggere neef Walter Creason (Zach Braff) aan een western, met de afgegleden, suïcidale cowboyacteur Duke Montana (Jones) in de hoofdrol, de blonde bimbo Megan Albert (Kate Katzman) als regisseur en crimineel Reggie Fontaine (Freeman) als geldschieter.
De louche producent heeft het zo gepland dat dit filmplan gaat mislukken. Hij heeft zijn sterspeler dik verzekerd, met de bedoeling hem van zijn paard te laten lazeren, of in een ravijn. Natuurlijk pakt zijn plan anders uit. Het blijkt lastiger om Montana te laten verongelukken dan hij dacht. Sterker nog: die speelt zijn beste rol ooit.
Seksisme en racisme waren nog geen thema in Hollywood – en in The Comeback Trail dus ook niet. Wel: veel drank, hysterische mode en ironische verwijzingen naar klassieke westerns.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week