TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een luchtige actiekomedie is vaak een welkome guilty pleasure. Al helemaal als het met een geweldige cast is.
En een geweldige cast heeft The Comeback Trail zeker: Robert De Niro, Tommy Lee Jones en Morgan Freeman zijn komen opdraven voor de film. Ze zijn helaas in de fase van hun carrières beland waarin ze de scripts die ze toegezonden krijgen iets minder kritisch bekijken.
De Niro is schmierend te zien als hysterisch bewegende en luidruchtige filmproducent Max Barber (Robert De Niro) in het Hollywood van de jaren 70.
Hij werkt samen met zijn niet al te snuggere neef Walter Creason (Zach Braff) aan een western, met de afgegleden, suïcidale cowboyacteur Duke Montana (Jones) in de hoofdrol, de blonde bimbo Megan Albert (Kate Katzman) als regisseur en crimineel Reggie Fontaine (Freeman) als geldschieter.
De louche producent heeft het zo gepland dat dit filmplan gaat mislukken. Hij heeft zijn sterspeler dik verzekerd, met de bedoeling hem van zijn paard te laten lazeren, of in een ravijn. Natuurlijk pakt zijn plan anders uit. Het blijkt lastiger om Montana te laten verongelukken dan hij dacht. Sterker nog: die speelt zijn beste rol ooit.
Seksisme en racisme waren nog geen thema in Hollywood – en in The Comeback Trail dus ook niet. Wel: veel drank, hysterische mode en ironische verwijzingen naar klassieke westerns.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen