TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In die acht jaar is er veel veranderd. Gotham City is veilig, dus eigenlijk is Batman al die tijd ook niet nodig geweest. De inwoners van de stad zien hem niet meer als held, maar als voortvluchtige crimineel.
Voor dat laatste is een logische verklaring. Na de dood van officier van justitie Harvey Dent in The Dark Knight nam Batman (Christian Bale) de schuld op zich.
Dat was de enige manier om de stad te redden. Sterker nog: door de daarna aangenomen Dent-wet is Gotham sindsdien eigenlijk gewoon hartstikke veilig.
Tot de levensgevaarlijke Bane (Tom Hardy) in de stad neerstrijkt. De politie is niet tegen de terrorist opgewassen.
Er zit in The Dark Knight Rises maar één ding op: Batman moet terugkomen. Maar kan hij Bane wel in zijn eentje aan?
En aan welke kant staat juwelendief Selina Kyle (Anne Hathaway)?
Volgens Tom Hardy waren de vechtscènes in The Dark Knight Rises moeilijk om op te nemen. En dan niet omdat het fysiek zwaar was.
Als jongetje was de acteur enorm fan van Batman: "Ik had het gevoel dat ik mijn jeugdheld in elkaar aan het slaan was."
Toch zette Hardy door. Als regisseur Christopher Nolan "Actie!" riep, sloeg hij Christian Bale zo hard als hij kon.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Dit programma vervangt Only Joling op RTL 4
11:50Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'