TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De spannende thriller The Debt volgt de gepensioneerde Israëlische geheim agenten Rachel (Helen Mirren), Stefan (Tom Wilkinson) en David (Ciarán Hinds). Deze drie voormalige Mossad-agenten wisten in 1965 de Duitse oorlogsmisdadiger Dieter Vogel op te sporen en te doden. Althans, zo is het in de boeken gegaan.
Nu, zo’n dertig jaar later, krijgen de drie ex-agenten de schok van hun leven als ze opnieuw worden geconfronteerd met de heftige zaak. Iemand beweert de betreffende oud-nazi te zijn. De klopjacht destijds vormde al een enorm risico en vergde veel van Rachel, Stefan en David. Met een terugblik op de nazi-operatie en de angst in het heden, laat The Debt de kijker op het puntje van zijn stoel zitten.
The Debt is gebaseerd op het leven van Josef Mengele. Deze dokter was een van de beruchtste nazi’s. Hij voerde in het concentratiekamp Auschwitz-Birkenau verschrikkelijke medische experimenten uit. De Israëlische geheime dienst kreeg hem na de oorlog niet te pakken. Hij vluchtte en stierf uiteindelijk in 1979 in Brazilië. The Debt geeft een verrassende kijk op hoe alles misschien zou zijn gelopen als Mengele wel in de kraag was gevat.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker