TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zestienjarige Hazel (Shailene Woodley) is ongeneeslijk ziek, bij Gus (Ansel Elgort) is zijn been geamputeerd. Ze worden verliefd en besluiten samen naar Amsterdam te gaan om de favoriete schrijver van Hazel te ontmoeten.
Hazel berust zich in haar ziekte en heeft de naderende dood geaccepteerd. Wat vaker het geval is geldt ook voor Hazel: ze maakt zich vooral zorgen om haar vrienden en familie die ze moet achterlaten.
Om haar moeder een plezier te doen bezoekt zij een zelfhulpgroep voor jonge kankerpatiënten. Hier ontmoet ze Gus, die zijn been heeft moeten laten amputeren.
Ze zijn beide niet op hun mondje gevallen en hebben een goede klik. Dat is in The Fault in Our Stars het begin van een romance.
Shailene Woodley stond erop dat Ansel Elgort niet alleen het script voor The Fault in Our Stars las; hij moest het boek ook lezen. De acteur gehoorzaamde:
“Ik dacht, als ik haar vertel dat ik het niet gelezen heb, wordt ze boos tijdens onze auditie en dat schiet niet op. Dus heb ik speciaal voor Shailene het boek gelezen.”
Dankzij de film is Amsterdam een toeristische attractie rijker: het bankje waar Hazel en Gus elkaar omarmen. Vlak na de release van de film werd het gestolen.
In die korte tijd was het een populaire plek geworden, dus zette de gemeente Amsterdam een nieuw bankje op die plek neer.
Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, Stolen
11:39Ian explodeert en kijkers gaan los na noodkreet van vriendin in De Bondgenoten
11:02Zoë Livay maakt diepe indruk met Nooit Meer Alleen in Beste Zangers: 'Insturen voor het Songfestival'
10:05Mark van Eeuwen wordt officiële hulpsinterklaas van Amsterdam: 'Ongelooflijk mooi en eervol'
10:00Arnout Hauben licht tipje van de sluier op over Dwars door de Pyreneeën: 'We waren toe aan wat anders'