TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Eigenlijk was Coppola helemaal niet van plan om een derde Godfather-film te maken. De reden dat het toch zover kwam is niet per se vrolijk.
In de jaren 70 vierde Coppola succes na succes. De eerste twee Godfather-films en Apocalypse Now groeiden uit tot heuse filmklassiekers.
In de jaren 80 braken magere jaren aan voor de regisseur. Bijna alle films die hij maakte flopten grandioos. Toen hij aan de rand van een faillissement stond, kon hij het aanbod om The Godfather: Part III te maken eigenlijk niet weigeren.
Volgens critici is het derde deel het minste in de reeks. Niet zo gek ook: tegen twee van de beste films ooit gemaakt valt nu eenmaal moeilijk op te boksen.
In The Godfather: Part III is maffiabaas Michael Corleone (Al Pacino) ondertussen bijna zestig jaar oud. Hoewel hij als hoofd van de Corleone-familie enorme sommen geld heeft verdiend, voelt Michael zich vooral schuldig.
Schuldig over hoe hij de afgelopen decennia als een beest te werk is gegaan. Schuldig over alle moorden die hij heeft laten plegen. Vooral de moord op zijn eigen broer is hem niet in de koude kleren gaan zitten.
Michael probeert daarom de activiteiten van de Corleones zo veel mogelijk te legaliseren. Hij zoekt zelfs contact met het Vaticaan.
Niet alle leden van zijn familie zijn blij met de nieuwe koers die Michael vaart. Zeker de jonge generatie niet.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'