TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee alleenstaande mensen op leeftijd die via een datingsite op zoek gaan naar gezelschap; dat zijn Estelle (Helen Mirren) en Brian (Ian McKellen).
Al tijdens hun eerste afspraakje blijkt dat ze de waarheid soms wat mooier maken dan hij is: Brian bekent dat hij eigenlijk Roy heet, waarop Estelle toegeeft dat haar naam Betty is.
Dat eerste leugentje zet de toon in The Good Liar, een verfilming van een roman van Nicholas Searle. Al snel blijkt dat Roy een oplichter is en dat hij uit is op Betty's geld. Daarvoor moet hij wel eerst haar vertrouwen winnen. In die momenten, waarin McKellen en Mirren ontspannen kletsen, een beetje flirten, is de film op zijn sterkst.
Naarmate het – wat vergezochte – verhaal vordert, dringt de vraag wie de goede leugenaar uit de titel is zich steeds nadrukkelijker op. Dat de kijker dat allang doorheeft maakt deze thriller niet minder onderhoudend.
Ondanks dat Hellen Mirren en Ian McKellen al lang meegaan in de filmwereld, is The Good Liar pas de eerste keer dat ze samen op het witte doek te zien zijn. Hun samenspel is een van de grootste charmes van de film.
Toch is het niet de eerste keer dat ze samen acteerden: in 2001 en 2002 stonden ze samen op het toneel in Dance of Death van toneelschrijver August Strindberg.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?