TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Matt Damon in China? Ja, Matt Damon in China. De topacteur speelt William, een Europese huurling die in China is om geld te verdienen.
William en zijn collega-huurling Tovar (Pedro Pascal) willen dat doen door buskruit te stelen. Als ze dat China uit weten te smokkelen, kunnen ze het in Europa voor veel geld verkopen. Alleen komen ze in The Great Wall het land niet uit met hun buit. Na een aanvaring met een enorm groen monster valt het tweetal in handen van de Naamloze Orde (goeie naam wel).
Die Naamloze Orde bestaat uit strijders die zich stuk voor stuk opofferen voor het grotere goed. In hun huidige strijd kunnen ze een paar extra handjes goed gebruiken: de orde vecht tegen een horde monsters die eens in de zestig jaar de Chinese Muur aanvalt.
Met een budget van 150 miljoen dollar is The Great Wall de duurste Chinese film aller tijden. Voor zo'n grote productie heb je ook een grote crew nodig. De crew was zelfs zo groot dat er meer dan honderd tolken nodig waren om ervoor te zorgen dat iedereen elkaar begreep.
De film verdiende die 150 miljoen ruimschoots terug: The Great Wall bracht wereldwijd bijna 350 miljoen dollar op.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:45De TV van gisteren: seizoensslot Zeeman Confronteert verbijstert kijkers en nostalgie in WK-special De Reünie