TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Acteur Hugh Jackman werd vooral bekend als Wolverine in de X-Men-films. Voordat hij doorbrak als de mutant met de metalen uitschuifklauwen stond hij meermaals op de planken in musicals.
Dat de Australiër het zingen na al die jaren niet is verleerd, laat hij zien in het kleurrijke en feestelijke The Greatest Showman, een musical over het leven van de Amerikaanse circuspionier P.T. Barnum.
Barnum richt in 1871 het beroemde Barnum & Bailey Circus op, een rondreizende circusshow met optredens van dieren, trapezeartiesten en freaks als de dame met de baard en Siamese tweelingen.
Jackman speelt Barnum als een joviale man, iemand die mensen wil helpen en zijn publiek wil vermaken. Dat laatste is precies wat de film doet: The Greatest Showman is een wervelende show waarin geen onvertogen woord valt.
Het duurde even voordat The Greatest Showman het levenslicht zag. Al met al was regisseur Michael Gracey negen jaar met het project bezig.
Hoofdrolspeler Hugh Jackman weet wel waarom het zo lang moest duren. Volgens hem durfden de grote filmstudio's het risico niet aan om een 'nieuwe' musical te maken: producenten investeren veel liever in verfilmingen van musicals die het goed doen op Broadway.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'