TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amanda (Cameron Diaz) woont in Los Angeles. Ze verdient haar geld met het maken van filmtrailers. Dat klinkt als een glamoureus Hollywoodleventje, maar dat valt tegen. Zeker als haar relatie stukloopt.
Door haar liefdesverdriet is Amanda wel even toe aan vakantie. Zeker nu de feestdagen eraan komen heeft ze geen zin om alleen thuis te zitten. Op een website voor huizenruil raakt Amanda aan de praat met de Britse Iris (Kate Winslet).
Iris woont niet alleen in een heerlijk pittoresk Brits cottage, ze zit ook in hetzelfde schuitje als Amanda. Ook haar relatie is net stukgelopen en ook Iris is eraan toe een tijdje in een hele andere omgeving te zitten. Dan is het eigenlijk logisch dat de dames in The Holiday een tijdje van huis ruilen.
Amanda maakt in Engeland kennis met de broer van Iris: de bepaald niet onaantrekkelijke Graham (Jude Law). Op haar beurt legt Iris al vrij snel contact met Amanda's charmante bejaarde buurman Arthur. En Miles (Jack Black), die filmmuziek componeert, is toch ook wel een heel leuke vent.
Romantiek volop dus in The Holiday. Dat het gaat gebeuren tussen de beide koppels is eigenlijk al vrij snel duidelijk, maar het is de weg daarnaartoe die maakt dat deze romcom zo heerlijk wegkijkt.
Denise van der Laan zet nieuw leven op in Spanje: 'Je moet zelf de slingers ophangen'
14:32Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’