TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Door een ongeluk met haar paard raakt de veertienjarige Grace (een jonge Scarlett Johansson) een been kwijt en is daar begrijpelijk heel verbitterd over. Ook haar paard heeft een trauma opgelopen.
Moeder Annie (Kristin Scott Thomas) zet een trailer achter haar auto en reist met dochter en paard naar Montana. Daar woont paardenfluisteraar Tom Booker (Robert Redford).
Hij geneest niet alleen het paard. Met zijn helende krachten en zijn geduldige aanpak helpt hij ook Grace én Annie.
The Horse Whisperer zit vol Amerikaans sentiment, maar is desondanks een fijn romantisch drama. Regisseur Robert Redford (die hier voor het eerst zichzelf regisseert) bouwt het verhaal rustig op en neemt uitgebreid de tijd om de personages uit de gelijknamige roman van Nick Evans uit te diepen.
Met bijna drie uur is de film aan de lange kant, maar dat past juist goed bij dit verhaal en de personages.
In de credits van The Horse Whisperer staat iets dat niet helemaal klopt: 'Introducing Scarlett Johansson'. Zo'n credit wordt over het algemeen gebruikt voor acteurs die hun eerste filmrol spelen.
Maar voor Johansson is dit helemaal niet haar eerste rol. Voor The Horse Whisperer had ze al in zes andere films gespeeld, waaronder Home Alone 3.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma