TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als je een megalomane overval plant op een financiële instelling verwacht je natuurlijk de nodige obstakels; wilde politieachtervolgingen, opstandige, gewapende bankmedewerkers en stuntelende medecriminelen. Maar een orkaan!?
Of het zo bedoeld was of niet, de orkaan die over Alabama raast is de perfecte dekmantel voor de hackers die 600 miljoen dollar willen stelen bij een overheidsinstelling. Omdat het hele gebied geëvacueerd is, is er niemand die op hen let.
Meteoroloog Will (Tony Kebbel), zijn broer Breeze (Ryan Kwanten) en beveiligingsmedewerker Casey (Maggie Grace) moeten de overval stoppen.
Regisseur Rob Cohen maakte eerder blockbusters als The Fast & the Furious. Dan weet je dat je ook in The Hurricane Heist het nodige spektakel kunt verwachten.
In de jaren 90 had Sylvester Stallone plannen om een The Hurricane Heist-achtige film te maken. Hij zou een ex-militair spelen die een stadje tijdens een orkaan beschermt tegen criminelen.
Regisseur Renny Harlin zou een budget van 40 miljoen dollar krijgen. Vanwege onenigheid over het script kwam die film er nooit.
Harlin en Stallone werkten nog wel samen: in 1993 maakten ze Cliffhanger.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen