TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het levensverhaal van Richard Kuklinski klinkt onwaarschijnlijk, maar het is toch echt waargebeurd. Kuklinski werkte zo'n twintig jaar als huurmoordenaar voor de maffia zonder dat zijn gezin dat doorhad.
In The Iceman speelt Michael Shannon een overtuigende dubbelrol. Hij is aan de ene kant ijskoud en levensgevaarlijk als huurmoordenaar Kuklinksi. Aan de andere kant is hij de warme en liefhebbende huisvader Richard.
In de jaren 60 gaat Kuklinski als huurmoordenaar aan de slag voor de maffia. Die baan blijft hij zo'n twintig jaar uitoefenen. In die periode helpt hij zo'n 250 mensen naar de andere wereld. Zijn vrouw Deborah (Winona Ryder) en kinderen merken hier niks van. Zij denken dat hij in buitenlandse valuta handelt op Wall Street, terwijl hij in werkelijkheid gangsters ombrengt in de mean streets.
Pas na zijn arrestatie in 1986 ontdekken Deborah en de kids wat Richard allemaal op zijn kerfstok heeft.
Winona Ryder nam haar rol in The Iceman heel serieus. Ze wilde zo geloofwaardig mogelijk overkomen als de vrouw die van niks weet. Ze bedacht een simpel trucje om dat te bereiken: ze zorgde ervoor dat ze ook echt van niks wist. Ze scheurde alle pagina's waar haar personage niet op voorkwam uit haar versie van het script.
SBS6 komt met nieuw programma: The Moneymakers
11:16Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder
09:01Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen