TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Veertigers Nick en Billy verdienen al jarenlang de kost als horlogeverkopers. De laatste tijd gaan de zaken slecht: mensen kopen geen horloges meer.
En dan ineens zijn ze hun baan kwijt. Hun chef vertelt Billy (Vince Vaughn) en Nick (Owen Wilson) dat hij failliet is. Wat nu? De vrienden hebben hun leven lang niets anders gedaan dan horloges verkopen. Nu die bedrijfstak op zijn gat ligt, kunnen ze geen kant meer op.
Na een avondje googelen komt Billy in The Internship op een idee: Nick en hij gaan stage lopen bij internetgigant Google.
Bij Google vallen de vrienden behoorlijk uit de toon. Ze zijn ongeveer twee keer zo oud als hun medestagiairs. Bovendien zijn die jonge honden stuk voor stuk experts op het gebied van internet en computers. Billy en Nick weten nauwelijks het verschil tussen sociale media en een toetsenbord.
The Internship is niet de eerste film waarin Vince Vaughn en Owen Wilson samen de hoofdrol spelen. In 2005 speelden ze al twee boezemvrienden in Wedding Crashers.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered