TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In The King's Man gaan we terug naar het jaar 1902, waarin de wereld zijn adem inhoudt. Het lijkt er namelijk sterk op dat de meest verschrikkelijke tirannen en criminelen van de geschiedenis een oorlog beramen waar miljoenen slachtoffers zullen vallen. De taak om hen te stoppen, is maar één iemand toe te vertrouwen: Orlando Oxford (Ralph Fiennes), een aristocraat en leider van een spionagenetwerk.
The King's Man is een prequel van Kingsman: The Secret Service uit 2014 en Kingsman: The Golden Circle uit 2017 over een organisatie met immer zeer goed geklede spionnen. Ditmaal zijn de hoofdrollen weggelegd voor Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ilfans en Matthew Goode.
Vanaf woensdag 23 februari is The King's Man voor € 14,99 te koop via Pathé Thuis. Vanaf 7 april is deze film ook te huur vanaf 4,99.
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'