TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In The King's Man gaan we terug naar het jaar 1902, waarin de wereld zijn adem inhoudt. Het lijkt er namelijk sterk op dat de meest verschrikkelijke tirannen en criminelen van de geschiedenis een oorlog beramen waar miljoenen slachtoffers zullen vallen. De taak om hen te stoppen, is maar één iemand toe te vertrouwen: Orlando Oxford (Ralph Fiennes), een aristocraat en leider van een spionagenetwerk.
The King's Man is een prequel van Kingsman: The Secret Service uit 2014 en Kingsman: The Golden Circle uit 2017 over een organisatie met immer zeer goed geklede spionnen. Ditmaal zijn de hoofdrollen weggelegd voor Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ilfans en Matthew Goode.
Vanaf woensdag 23 februari is The King's Man voor € 14,99 te koop via Pathé Thuis. Vanaf 7 april is deze film ook te huur vanaf 4,99.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune