TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De brave bouwer Emmet, z’n stoere vriendinnetje Lucy, Batman en een handvol bekende buurtgenoten zuchten al jaren in The Lego Movie: The Second Part onder de terreur van Duplofiguren.
Steeds als de stad weer helemaal is opgebouwd komen die indringers de boel slopen. Als de vijandelijke Queen Watevra Wa’Nabi in The Lego Movie: The Second Part een huwelijk voorstelt tussen beide partijen, gelooft vooral Lucy niet in deze verbintenis. Waar is deze Lego Duplokoningin op uit?
Net als in het eerste avontuur uit 2014 en de spin-offs The Lego Batman Movie (2017) en The Ninjago Lego Movie (2017) leent het karakteristieke speelgoed zich uitstekend voor een animatieverhaal. De makers slagen erin de blokjes en poppetjes als ‘gebruikt’ te produceren, compleet met vette vingervlekken en krasjes. Hoewel het hier om computeranimatie gaat, is het gelukt het avontuur een stopmotionachtig uiterlijk mee te geven: perfect passend bij speelgoed dat alleem mechanische bewegingen kan maken.
Hoewel het scenario van The Lego Movie: The Second Part niet helemaal kan tippen aan dat van de eerste film, is ook dit een geinige dollemansrit.
The Lego Movie: The Second Part zie je op zaterdag 15 februari 2025 vanaf 12:55 uur op Comedy Central.
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden