TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig Americanfootballster Paul Crewe (Adam Sandler) komt in de gevangenis terecht nadat hij onder invloed een politieachtervolging veroorzaakt.
Hij hoort dat de sadistische gevangenisdirecteur Hazen (James Cromwell) speciaal om hem heeft gevraagd. Hij wil dat Paul een uit gevangenen bestaand American footballteam formeert. Dit team moet het opnemen tegen de arrogante bewakers.
Crewe rekruteert, samen met zijn nieuwe vriend Caretaker (Chris Rock) en medegevangene en coach Nate Scarborough (Burt Reynolds), een groep kleurrijke gevangenen. Ze zijn in The Longest Yard vastbesloten om de bewakers een lesje te leren op het veld.
Komt het verhaal bekend voor? Dat kan kloppen. The Longest Yard is een remake van de gelijknamige film uit 1974. In die film speelt Burt Reynolds de hoofdrol van Paul Crewe. Zijn rol in de remake is dus een verwijzing naar het origineel.
Dit is ook niet de eerste remake van het verhaal. In 2001 kwam de Britse film Mean Machine al uit. Daarin speelt Vinnie Jones een oud-voetbalspeler die een team moet samenstellen in de gevangenis. Jason Statham heeft een leuke bijrol als keeper.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug