TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Napoleon Solo werkt in de vroege jaren 60 voor de CIA. Dat is een drukke tijd voor de Amerikaanse inlichtingendienst: de Koude Oorlog is in volle gang.
Door die Koude Oorlog staat Solo regelmatig tegenover zijn KGB-collega Illya Kuryakin (Armie Hammer). In The Man from U.N.C.L.E. moeten de twee concurrenten ineens samen gaan werken.
Hoe dat zit? Het balletje komt aan het rollen als Solo de Oost-Duitse Gaby (Alicia Vikander) helpt overlopen naar het Westen. Zij is de dochter van wetenschapper Udo Teller, die twee jaar gelden spoorloos is verdwenen.
De Amerikanen en de Russen vermoeden dat Teller is ontvoerd door een criminele organisatie. Dat is al erg, erger is dat de kans groot is dat Teller voor die organisatie een kernwapen moet ontwikkelen.
Solo, Illya en Gaby werken samen om Udo Teller te vinden en te zorgen dat dat kernwapen er niet komt.
The Man from U.N.C.L.E. is gebaseerd op de gelijknamige televisieserie uit de jaren 60. In die serie werkten de CIA en de KGB gebroederlijk samen in internationale spionageoperaties.
Deze film is een soort prequel op de serie: we zien hoe die samenwerking tot stand is gekomen.
Om zich voor te bereiden op zijn rol als KGB-agent keek Armie Hammer de originele serie. Hij is het enige castlid van The Man from U.N.C.L.E. die de serie heeft gezien.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België