TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Francisco Scaramanga (Christopher Lee) is de duurste huurmoordenaar ter wereld. Naar verluidt vraagt hij een miljoen voor iedere klus
Scaramanga heeft een bijnaam: The Man with the Golden Gun. Hij schiet zijn slachtoffers naar verluidt neer met een gouden pistool. Daarbij gebruikt hij ook nog eens gouden kogels. Op een dag krijgt MI6 zo'n gouden kogel in de post. In het ding is '007' gekrast. Is dat een teken dat James Bond (Roger Moore) Scaramanga's nieuwste doelwit is? M haalt zijn beste agent voor de zekerheid maar van de zaak die hij aan het onderzoeken is. Bond moeten zijn zoektocht naar een apparaat dat zonne-energie inzet als wapen staken. Daar laat Bond zich niet door tegenhouden: hij gaat op eigen houtje op onderzoek uit.
Al in 1962 was Christopher Lee in beeld om Bondschurk te worden. James Bondauteur Ian Fleming wilde dat Lee, een neef van hem, Dr. No zou gaan spelen. Die rol ging naar Joseph Wiseman. Het nog twaalf jaar duren voordat Lee alsnog zijn kans kreeg in The Man with the Golden Gun.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2