TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is twintig jaar geleden dat Don Diego de la Vega is ontmaskerd als Zorro. De Spaanse bezetter vermoordde daarop zijn gezin en sloot hem op. Maar Don Diego ontsnapte en wist Mexico te bevrijden.
Nu vindt Don Diego (Anthony Hopkins) zichzelf te oud en te stram voor avonturen en degengekletter. Hij gaat op zoek naar een opvolger aan wie hij The Mask of Zorro kan overdragen.
Die opvolger vindt hij in Alejandro Murrieta (Antonio Banderas). Alejandro is een lompe struikrover met een dubieus verleden. Toch ziet Don Diego een Zorro in hem, al is het maar omdat hij goed overweg kan met een degen.
Tussen al die avonturen door heeft de nieuwe Zorro ook nog tijd om schone dames het hof te maken. Vooral Elena (Catherine Zeta-Jones) kan hem bekoren, maar zij is niet bepaald een katje om zonder handschoenen aan te pakken.
Antonio Banderas kreeg voor The Mask of Zorro schermles van de allerbeste. Zwaardvechtcoach Bob Anderson zat al dik veertig jaar in het vak en had Errol Flynn nog lesgegeven. Hij vond Banderas na die Hollywoodlegende de beste zwaardvechter met wie hij ooit gewerkt had.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht