TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Werkelijk, Jaws is klein bier vergeleken met het haaienmonster dat in deze actiethriller vanuit de diepste krochten van de Stille Oceaan tevoorschijn komt. Een moedige tegenstander als Jason Statham is dan geen overbodige luxe.
In een onderzeeër die als internationaal observatiestation fungeert, ontdekken de aanwezige wetenschappers het verrassende bestaan van een megalodon, een prehistorisch soort haai die allang uitgestorven moet zijn. Niet dus.
Het is aan de moedige diepzeeduiker Jonas Taylor (Jason Statham) en zijn collega’s aan boord om deze 22 meter lange ellendeling ver weg te houden van de nietsvermoedende goegemeente. Maar Jonas blijkt in The Meg naast de reuzenhaai ook oude demonen te bestrijden.
Gebaseerd op de sciencefiction-horrorroman Meg: A novel of deep terror van Steve Alten.
Jason Statham voelde zich tijdens de opnamen van The Meg als een vis in het water. De acteur kan een alleraardigst moppie zwemmen.
Wat heet: voordat hij begon met acteren, was Statham schoonspringer. Hij maakte twaalf jaar lang deel uit van de Britse zwemploeg en deed in 1990 mee aan de Commonwealth Games.
Voor de zwemscènes in deze film draaide hij dus zijn hand niet om.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden