TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De rijken der aarden worden de afgelopen jaren veel op de hak genomen, bijvoorbeeld in films zoals Triangle of Sadness en Glass Onion: A Knives Out Mystery en series zoals The White Lotus en Succession.
De satirische thriller The Menu past perfect in dat rijtje, maar richt zich op een specifiek een onderdeel van het leven van de welgestelden: gastronomisch dineren. Ralph Fiennes speelt weer een heerlijk vileine rol als chef-kok Slowik. Hij tovert met zijn keukenbrigade exclusieve gerechten tevoorschijn waarvoor zijn gasten flink in de buidel moeten tasten.
Ook het jonge stel Tyler (Hoult) en Margot (Taylor-Joy) zijn tijdens deze speciale avond aanwezig, tussen beroemdheden, techmiljardairs en een restaurantcriticus. Wat geserveerd wordt op het eiland is ronduit exquis, maar elk nieuw gerecht luidt een nieuwe, bizarre plotwending in.
Deze superstrak geregisseerde thriller met komische elementen ligt niet te zwaar op de maag. De gerechten zijn visueel aantrekkelijk, net zoals de aankleding en de locatie.
Mark Mylod (o.a. Succession) kraakt met zijn fijne cast in The Menu op satirische wijze vele maatschappijkritische noten, in ongemakkelijke, spannende, bizarre en zwartkomische scénes.
The Menu is op donderdag 26 december 2024 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa