TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De rijken der aarden worden de afgelopen jaren veel op de hak genomen, bijvoorbeeld in films zoals Triangle of Sadness en Glass Onion: A Knives Out Mystery en series zoals The White Lotus en Succession.
De satirische thriller The Menu past perfect in dat rijtje, maar richt zich op een specifiek een onderdeel van het leven van de welgestelden: gastronomisch dineren. Ralph Fiennes speelt weer een heerlijk vileine rol als chef-kok Slowik. Hij tovert met zijn keukenbrigade exclusieve gerechten tevoorschijn waarvoor zijn gasten flink in de buidel moeten tasten.
Ook het jonge stel Tyler (Hoult) en Margot (Taylor-Joy) zijn tijdens deze speciale avond aanwezig, tussen beroemdheden, techmiljardairs en een restaurantcriticus. Wat geserveerd wordt op het eiland is ronduit exquis, maar elk nieuw gerecht luidt een nieuwe, bizarre plotwending in.
Deze superstrak geregisseerde thriller met komische elementen ligt niet te zwaar op de maag. De gerechten zijn visueel aantrekkelijk, net zoals de aankleding en de locatie.
Mark Mylod (o.a. Succession) kraakt met zijn fijne cast in The Menu op satirische wijze vele maatschappijkritische noten, in ongemakkelijke, spannende, bizarre en zwartkomische scénes.
The Menu is op donderdag 26 december 2024 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'