TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De rijken der aarden worden de afgelopen jaren veel op de hak genomen, bijvoorbeeld in films zoals Triangle of Sadness en Glass Onion: A Knives Out Mystery en series zoals The White Lotus en Succession.
De satirische thriller The Menu past perfect in dat rijtje, maar richt zich op een specifiek een onderdeel van het leven van de welgestelden: gastronomisch dineren. Ralph Fiennes speelt weer een heerlijk vileine rol als chef-kok Slowik. Hij tovert met zijn keukenbrigade exclusieve gerechten tevoorschijn waarvoor zijn gasten flink in de buidel moeten tasten.
Ook het jonge stel Tyler (Hoult) en Margot (Taylor-Joy) zijn tijdens deze speciale avond aanwezig, tussen beroemdheden, techmiljardairs en een restaurantcriticus. Wat geserveerd wordt op het eiland is ronduit exquis, maar elk nieuw gerecht luidt een nieuwe, bizarre plotwending in.
Deze superstrak geregisseerde thriller met komische elementen ligt niet te zwaar op de maag. De gerechten zijn visueel aantrekkelijk, net zoals de aankleding en de locatie.
Mark Mylod (o.a. Succession) kraakt met zijn fijne cast in The Menu op satirische wijze vele maatschappijkritische noten, in ongemakkelijke, spannende, bizarre en zwartkomische scénes.
The Menu is op donderdag 26 december 2024 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'