TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Roman zit al een hele tijd in de gevangenis. Ruim tien jaar ondertussen.
Hij zit daar vanwege een ernstig geweldsdelict. Het korte lontje dat tot zijn opsluiting heeft geleid, is Roman (Matthias Schoenaerts) na al die jaren nog steeds niet kwijt.
Dat hij er pas de helft van zijn straf op heeft zitten is dus misschien niet eens zo erg. Hij is nog niet klaar voor een terugkeer in de maatschappij.
Toch wil het personeel van de gevangenis hem voorbereiden op een leven buiten de gevangenismuren. Zo komt Roman in The Mustang bij de ervaren paardentrainer Myles (Bruce Dern) terecht.
Hij runt een programma waarin gevangenen helpen wilde mustangs te temmen. Door zijn omgang met de paarden krijgt Roman stukje bij beetje zijn menselijkheid terug.
Het rehabilitatieprogramma dat je in The Mustang ziet bestaat echt. Er zijn er zelfs verschillende.
De programma’s doen meer dan alleen gevangenen voorbereiden op hun terugkeer in de maatschappij. Ze zijn ook bedoeld om de hoeveelheid wilde paarden in de VS onder controle te houden.
Acteur Thomas Smittle, die in de film gevangene Tom speelt, heeft echt meegedaan aan zo’n programma. De ruin die hij temde werd uiteindelijk voor 8500 dollar verkocht.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht