TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Politie-onderhandelaar Danny Roman (Samuel L. Jackson) ligt in The Negotiator niet per se lekker in de groep. Sommige van zijn collega's zijn hem liever kwijt dan rijk.
Als zijn partner bij een klus om het leven komt, wordt Danny zelfs beschuldigd van moord. Hij ziet maar één uitweg uit deze hopeloze situatie: zijn collega's in gijzeling nemen.
Omdat Danny donders goed weet hoe het politiekorps in elkaar steekt, weigert hij te onderhandelen over de vrijlating van zijn gijzelaars tenzij er een onafhankelijke onderhandelaar komt: Chris Sabian (Kevin Spacey). Sabian is al minstens even goed in zijn vak als Danny.
Hij staat erom bekend dat hij hard en meedogenloos is, maar ook een eerlijke, menselijke kant heeft. De onderhandelingen tussen de twee vakbroeders zorgen in The Negotiator voor het nodige vuurwerk.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat Kevin Spacey de rol van Danny Roman zou gaan spelen in The Negotiator; Sylvester Stallone zou zijn tegenspeler moeten worden. Toen Sly bedankte voor de rol van Chris Sabian, besloot Spacey te switchen en werd Samuel L. Jackson gecast voor de rol van Danny Roman.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis