TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Floyd Chisolm (Gailard Sartain) is de leider van een militante groepering. Na zijn arrestatie moet hij voor de rechter verschijnen.
Tot ieders verbazing besluit Chisolm zijn eigen verdediging te voeren. Al snel wordt duidelijk waarom: tijdens de rechtszaak spuugt hij rechter Tomkins in het gezicht.
Niet netjes, maar verder niks aan de hand, toch? Nou niet dus: de rechter wordt ziek.
Bij controle in het ziekenhuis blijkt dat hij een dodelijk virus onder de leden heeft. Tijd om hulp in te roepen.
Die hulp komt in The Patriot in de vorm van viroloog Wesley McClaren en zijn collega's. McClaren moet niet alleen het virus stoppen.
Hij moet ook zorgen dat de inmiddels ontsnapte Chisolm niet nog meer chaos veroorzaakt. Dan komt het goed uit dat McClaren een rol is van actieheld Steven Seagal.
In de jaren 90 was Steven Seagal behoorlijk succesvol. Zijn films deden het goed in de bioscopen.
Aan het eind van het decennium kwam de klad er een beetje in. The Patriot is de eerste Seagal-film die in Amerika de bioscopen niet haalde.
Daarmee is de film het begin van Seagals straight-to-video-carrière. Tot hij in 2010 een rolletje had in Machete was de acteur niet meer in de bios te zien.
Dit nieuwe programma vervangt Bed & Breakfast na het Songfestival
16:34Irene Schouten vertelt geëmotioneerd over haar moeder in De Klassenavond
15:07Sjoerd en Mylou coveren C'est La Vie in Met het Mes op Tafel: 'Douze points'
14:07Plottwist: De Vossen willen de knock-outs in De Bondgenoten bewust verliezen
13:36RTL geeft hoop op terugkeer De Verraders Halloween