TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vroeger was Paul (Jason Patric) huurmoordenaar. Die tijd ligt inmiddels ver achter hem.
Hij is tegenwoordig automonteur, en dat bevalt hem goed. Het leven in een garage is een stuk rustiger dan dat van een huurmoordenaar.
Toch is die rust in The Prince van korte duur. Paul ontdekt namelijk dat zijn dochter Beth (Gia Mantegna) is gestopt met haar studie en daarna spoorloos is verdwenen.
Ze mag dan aan de andere kant van het land wonen, Paul wil toch verhaal gaan halen. Dan zal hij zijn dochter toch eerst terug moeten vinden.
Dat kan nog ingewikkeld worden: het lijkt erop dat ze ontvoerd is. Bij de zoektocht naar Beth komen Pauls vaardigheden uit zijn vorige leven hem bijzonder goed van pas.
Zeker als blijkt dat zijn oude vijand Omar (Bruce Willis) de hand in haar verdwijning heeft. Tijd om die oude vete voor eens en altijd te beslechten dus.
De laatste jaren blinkt Bruce Willis nou niet bepaald uit in sterke rollen. In de meeste films maakt hij zich er behoorlijk makkelijk vanaf.
Zijn scènes neemt hij in een paar dagen (som zelfs in één dag) op, zijn naam komt groot op de poster en klaar is Bruce. The Prince is wat dat betreft geen uitzondering.
Daar komt nog bij dat ook zijn tegenspelers John Cusack en Jason Patric zich ook niet per se van hun beste kant laten zien. Verstand op nul en schietende kerels kijken dus.
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'