TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ray Quick (Sylvester Stallone) was jarenlang explosievenexpert bij de CIA. Hij werkte samen met Trent (James Woods), met wie hij ruzie krijgt tijdens een missie in de Colombiaanse stad Bogota. Dat gaat zelfs zo ver, dat Quick een punt achter zijn carrière zet.
Sindsdien werkt explosievenexpert Ray als freelancer. Hij neemt niet zomaar elke klus aan: geld is voor hem niet van belang, het gaat erom dat hij een goed gevoel heeft bij de opdrachtgever. Dat is bij May Munro (Sharon Stone) eerst niet het geval. Ze vraagt Ray in The Specialist om hulp.
May wil dat hij afrekent met maffiafamilie Leon. Daar heeft ze een goede reden voor: de Leons hebben haar ouders vermoord. Toch vertrouwt Ray het zaakje niet. Pas als hij ontdekt dat Trent nu voor de Leons werkt, hapt hij toe.
Het had niet veel gescheeld of Sylvester Stallone had de hoofdrol in The Specialist helemaal niet gespeeld. De producenten hadden hun oog eerst laten vallen op Steven Seagal.
Toen Seagal een te hoog salaris vroeg, kwamen ze uit bij Stallone. Omdat Sly nogal lang twijfelde of hij de rol wel wilde, gaven ze hem een deadline. Stallone kreeg een kwartier de tijd om ja of nee te zeggen. Deed hij dat niet, dan zou de rol sowieso naar Warren Beatty gaan.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder