TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ray Quick (Sylvester Stallone) was jarenlang explosievenexpert bij de CIA. Hij werkte samen met Trent (James Woods), met wie hij ruzie krijgt tijdens een missie in de Colombiaanse stad Bogota. Dat gaat zelfs zo ver, dat Quick een punt achter zijn carrière zet.
Sindsdien werkt explosievenexpert Ray als freelancer. Hij neemt niet zomaar elke klus aan: geld is voor hem niet van belang, het gaat erom dat hij een goed gevoel heeft bij de opdrachtgever. Dat is bij May Munro (Sharon Stone) eerst niet het geval. Ze vraagt Ray in The Specialist om hulp.
May wil dat hij afrekent met maffiafamilie Leon. Daar heeft ze een goede reden voor: de Leons hebben haar ouders vermoord. Toch vertrouwt Ray het zaakje niet. Pas als hij ontdekt dat Trent nu voor de Leons werkt, hapt hij toe.
Het had niet veel gescheeld of Sylvester Stallone had de hoofdrol in The Specialist helemaal niet gespeeld. De producenten hadden hun oog eerst laten vallen op Steven Seagal.
Toen Seagal een te hoog salaris vroeg, kwamen ze uit bij Stallone. Omdat Sly nogal lang twijfelde of hij de rol wel wilde, gaven ze hem een deadline. Stallone kreeg een kwartier de tijd om ja of nee te zeggen. Deed hij dat niet, dan zou de rol sowieso naar Warren Beatty gaan.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen