TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je vriendin dumpen door haar een sms’je te sturen; veel laffer kan het niet. Dat is precies wat Drew (Justin Theroux) doet bij Audrey (Mila Kunis).
Niet veel later ontdekken Audrey en haar huisgenoot en beste vriendin Morgan (Kate McKinnon) waarom hij het heeft uitgemaakt: hij is een spion en heeft een horde huurmoordenaars achter zich aan. Doordat ze dat nu weten, raken Morgan en Audrey ook betrokken bij de zaak waarmee hij bezig is. Ze slaan op de vlucht en komen in Europa terecht. Dat levert een overvolle actiekomedie op, waarin de vrouwen van de ene hachelijke situatie in de andere belanden. Audrey en Morgan redden zich daar in The Spy Who Dumped Me met z’n tweetjes keer op keer wonderlijk goed uit. Daar hebben ze helemaal geen (ex-)vriendjes die stiekem geheim agent zijn voor nodig.
Mila Kunis werd geboren in Oekraïne. Toen ze zeven jaar oud was, verhuisde ze met haar ouders naar Amerika. Voor de opnames van The Spy Who Dumped Me moest ze in Boedapest zijn. Omdat ze toch ‘in de buurt’ was, besloot ze haar geboorteplaats Tsjernivtsi te bezoeken. Ze maakte het tripje samen met haar man Ashton Kutcher. Het was voor Kunis de eerste keer in meer dan twintig jaar dat ze weer in Oekraïne was.
Partnerbijdrage
Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle