TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Ryan, een personage uit de boeken van Tom Clancy, kent meerdere filmincarnaties. In The Hunt for Red October speelde Alec Baldwin de CIA-agent, in Patriot Games en Clear and Present Danger nam Harrison Ford de rol voor zijn rekening.
De Jack Ryan in The Sum of All Fears is een stuk jonger: Ben Affleck speelt de rol.
Zijn chef (Morgan Freeman) stuurt Ryan naar Rusland om uit te zoeken wat de net aangetreden president Nemerov (Ciarán Hinds) van plan is. Tegelijkertijd heeft een extreemrechtse groepering verregaande en levensgevaarlijke plannen om wereldmachten Amerika en Rusland tegen elkaar uit te spelen.
Ryan kan die plannen niet verhinderen. Hij moet er wel voor zorgen dat ze niet het effect hebben dat de groepering voor ogen heeft: een kernoorlog.
Ben Affleck was bezig met de opnames voor Pearl Harbor toen hij de rol van Jack Ryan kreeg aangeboden. Alec Baldwin, zelf een voormalig Jack Ryan, had ook een rol in Pearl Harbor.
Baldwin haalde Affleck over om de hoofdrol in The Sum of All Fears te accepteren. Voordat hij dat deed, vroeg Affleck ook Harrison Ford om goedkeuring.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026