TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Miljardair Thomas Crown (Pierce Brosnan) is het zat dat hij alles kan kopen wat hij wil. Ook van de voortdurende aandacht van vrouwen heeft hij meer dan genoeg. Thomas gaat op zoek naar een heel nieuwe uitdaging: hij wil op klaarlichte dag een duur en extreem goed beveiligd schilderij stelen uit een New Yorks museum.
Thomas organiseert de perfecte kunstroof. Hij steelt een doek van Claude Monet uit een museum in New York.
Politiechef McCann (stand-upcomedian Denis Leary) weet zo goed als zeker dat Thomas Crown achter de diefstal zit, maar hij kan het niet bewijzen.
Daarom stuurt de verzekeringsmaatschappij van het museum Catherine Banning (Rene Russo) naar New York. Zij moet uit gaan zoeken wie de Monet gestolen heeft.
En vooral: hoe dan? Dat is in The Thomas Crown Affair het begin van een kat-en-muisspel tussen Thomas en Catherine.
Zij haalt alles uit de kast om hem te pakken. Hij doet zijn best om haar om de tuin te leiden en – ook niet onbelangrijk – te verleiden.
The Thomas Crown Affair is een remake van de gelijknamige film uit 1968. Destijds namen Steve McQueen en Faye Dunaway de hoofdrollen op zich.
In deze remake maakt Dunaway opnieuw haar opwachting: ze heeft een klein rolletje als psychiater.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'