TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een vorig leven was Frank Martin (Jason Statham) militair. Tegenwoordig heeft hij een heel ander beroep: hij is transporteur.
Dat betekent dat Frank zich laat inhuren om pakketten te bezorgen. Een beetje zoals de pakketbezorger die je webwinkelaankopen komt brengen, maar dan net effe anders.
Frank werkt vooral voor mensen met een schimmige achtergrond en al even duistere motieven. Vandaar dat hij zich altijd aan zijn drie zelf opgelegde regels houdt: afspraak is afspraak, Frank wil niet weten voor wie hij werkt en hij maakt nooit een pakket open.
In The Transporter breekt Frank die laatste regel als hij ontdekt dat het pakket in zijn kofferbak beweegt. Zo komt hij erachter dat hij een jonge vrouw vervoert.
Die ontdekking zorgt ervoor dat Frank ook zijn andere twee regels verbreekt. Hij wil weten voor wie hij deze Lai (Qi Shu) vervoert en wat diens bedoeling met haar is.
Zijn geheimzinnige opdrachtgever is daar niet blij mee. Hoe dat afloopt? Je ziet het in de keiharde actieknaller The Transporter.
Hoofdrolspeler Jason Statham deed bijna alle stunts in de film zelf. Dat was niet helemaal zonder gevaar: bij een van de explosies belandde een vonkje op zijn hoofd, waardoor zijn haar in brand vloog.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug