TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Twilight Sage: Breaking Dawn - Part 2 gaat verder waar Part 1 stopte: bij Bella's bevalling.
Om ervoor te zorgen dat Bella (Kristen Stewart) die bevalling overleeft, moet haar geliefde Edward (Robert Pattinson) haar tot vampier maken.
Bella en Edward zijn helemaal in de wolken met hun dochter Renesmee. Het geluk spat er bij kersverse gezinnetje aan alle kanten vanaf.
Maar dat is in The Twilight Sage: Breaking Dawn - Part 2 van korte duur. De Voltori zitten achter Renesmee aan.
Volgens de leiders van het gevaarlijke vampierengeslacht is het kleine meisje een bedreiging voor alle vampiers.
Samen met Edwards familie en de weerwolvenclan van Jacob (Taylor Lautner) gaan Bella en Edward de strijd met de Voltori aan.
The Twilight Sage: Breaking Dawn - Part 2 is de vijfde en laatste film in de Twilight-saga. Stephenie Meyer schreef vier boeken rond Bella en Edward: het laatste boek is opgesplitst in twee films.
Met een budget van 120 miljoen dollar is de afsluiter de duurste in de serie. Breaking Dawn - Part 2 verdiende dat geld ruimschoots terug: de film bracht bijna 850 miljoen dollar op. Daarmee is het de succesvolste uit de serie.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken