TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bella is nog maar net bijgekomen van haar tripje naar Italië in The Twilight Saga: New Moon. Al meteen lijkt het gevaar haar weer op te zoeken.
In Seattle is een aantal geheimzinnige moorden gepleegd. Daarnaast zit de wraakzuchtige vampier Victoria (Bryce Dallas Howard) nog steeds Bella (Kristen Stewart) op de hielen.
Ondertussen probeert Bella in The Twilight Saga: Eclipse haar toekomst uit te vogelen. Kiest ze voor haar liefde voor vampier Edward (Robert Pattinson) of voor haar vriendschap met weerwolf Jacob (Taylor Lautner)?
Nou liggen de vampiers en de weerwolven elkaar al niet zo. Dat Jacob en Edward strijden om Bella's aandacht maakt de verhoudingen er niet beter op. Wat heet: de eeuwenoude strijd tussen de twee groepen zou er zomaar opnieuw door kunnen losbarsten.
Regisseur Davis Slade was oorspronkelijk niet bepaald een fan van de Twilight-serie. Hij gaf zelfs aan dat hij voor geen goud aan een Twilight-film mee zou willen werken.
Toen bleek dat hij The Twilight Saga: Eclipse zou gaan regisseren, kwam Slade terug op die woorden. Volgens hem was het een grapje. Slade kwam overigens pas in beeld omdat New Moon-regisseur Chris Weitz geen tijd had. Hij was te druk bezig om de laatste hand te leggen aan die film om al aan het volgende deel te beginnen.
The Twilight Saga: Eclipse is op woensdag 2 april 2025 om 20:00 uur te zien op Paramount Network.
Video: Viraal ‘knappe agent’ uit The Passion reageert op alle aandacht
08:34Dit is de opvolger van Maarten van Rossem bij De Slimste Mens
08:03De TV van gisteren: Spannende KNVB-bekerfinale trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 28 april t/m donderdag 1 mei 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, De wijkagent: Helden van de straat, Honest Thief