TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bella (Kristen Stewart) is aan het herstellen van de vampieraanval die ze in Twilight maar ternauwernood overleefde. Ondertussen kijkt ze erg uit naar haar verjaardag: die gaat ze met haar vampierenliefje Edward en zijn familie vieren.
Dat gezellige verjaarspartijtje loopt in The Twilight Saga: New Moon niet helemaal zoals Bella het zich had voorgesteld. Als ze een cadeautje openmaakt, snijdt ze zich in haar vinger. Dat is een paper cut met vergaande gevolgen: vampier Jasper kan zich niet inhouden. Hij valt Bella aan.
Door die aanval beseft Edward dat zijn Bella nooit veilig is als hij en zijn vampierenfamilie in de buurt zijn. Hij verdwijnt samen met zijn familie uit haar leven. Bella is kapot van liefdesverdriet. Gelukkig kan ze terecht bij haar goede vriend Jacob (Taylor Lautner). Of is hij misschien meer dan een vriend?
Hoe dan ook, haar keuze voor Jacob maakt maar weer eens duidelijk dat Bella een beetje een lugubere smaak in mannen heeft: Jacob is een weerwolf.
Het was nog maar de vraag of Taylor Lautner in The Twilight Saga: New Moon terug kon keren als Jacob. Tussen het eerste en tweede Twilight-boek ondergaat het personage een opmerkelijke metamorfose.
Lautner ging de uitdaging aan: door flink te trainen kweekte hij er een dikke tien kilo spiermassa bij. Die indrukwekkende torso zorgde ervoor dat Lautner weer als Jacob op mocht treden.
The Twilight Saga: New Moon is op zaterdag 5 april 2025 om 14:25 uur te zien op Paramount Network.
Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens
08:48De TV van gisteren: Kijkers blij met onverwachte wending voor Chris in Oogappels