TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bella (Kristen Stewart) is aan het herstellen van de vampieraanval die ze in Twilight maar ternauwernood overleefde. Ondertussen kijkt ze erg uit naar haar verjaardag: die gaat ze met haar vampierenliefje Edward en zijn familie vieren.
Dat gezellige verjaarspartijtje loopt in The Twilight Saga: New Moon niet helemaal zoals Bella het zich had voorgesteld. Als ze een cadeautje openmaakt, snijdt ze zich in haar vinger. Dat is een paper cut met vergaande gevolgen: vampier Jasper kan zich niet inhouden. Hij valt Bella aan.
Door die aanval beseft Edward dat zijn Bella nooit veilig is als hij en zijn vampierenfamilie in de buurt zijn. Hij verdwijnt samen met zijn familie uit haar leven. Bella is kapot van liefdesverdriet. Gelukkig kan ze terecht bij haar goede vriend Jacob (Taylor Lautner). Of is hij misschien meer dan een vriend?
Hoe dan ook, haar keuze voor Jacob maakt maar weer eens duidelijk dat Bella een beetje een lugubere smaak in mannen heeft: Jacob is een weerwolf.
Het was nog maar de vraag of Taylor Lautner in The Twilight Saga: New Moon terug kon keren als Jacob. Tussen het eerste en tweede Twilight-boek ondergaat het personage een opmerkelijke metamorfose.
Lautner ging de uitdaging aan: door flink te trainen kweekte hij er een dikke tien kilo spiermassa bij. Die indrukwekkende torso zorgde ervoor dat Lautner weer als Jacob op mocht treden.
The Twilight Saga: New Moon is op zaterdag 5 april 2025 om 14:25 uur te zien op Paramount Network.
De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Het familiediner, Vera, Spider-Man: No Way Home