TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De 27-jarige fotograaf Mara (Sarah Hyland) heeft bindingsangst. Ze geniet van haar zorgeloze leven in Los Angeles en heeft geen haast om zich te settelen.
Als ze chef Jake (Tyler James Williams) ontmoet, besluit ze toch een romance met hem aan te gaan. Een grote stap, maar er komt al snel druk op hun prille relatie te staan doordat ze uitgenodigd worden voor een hele reeks bruiloften. Ze besluiten met lichte tegenzin naar zeven van de bruiloften toe te gaan.
Terwijl Mara en Jake zich door de vele huwelijksfestiviteiten worstelen, beginnen ze na te denken over hun eigen toewijding en wat ze echt willen in het leven.
De reeks bruiloften brengt niet alleen plezier en romantiek, maar ook ongemakken en confrontaties met familie en vrienden. Hebben Mara en Jake een toekomst samen of wordt de druk Mara te groot? Je ziet het in The Wedding Year.
Sarah Hyland heeft zelf nooit last gehad van bindingsangst. Een tijdje na de opnames van The Wedding Year verloofde ze zich met Wells Adams. In een interview voor de film met The Hollywood Reporter vertelde ze dat ze in ieder geval een ding had geleerd voor haar eigen bruiloft: geen rauwe vis op de bruiloft.
In een van de scènes in de film is er een ‘raw bar’, waar levende schelpdieren worden gepeld en geserveerd. De opnames waren op een hele hete dag, waardoor de oesters zo begonnen te stinken dat Hyland er bijna van moest overgeven.
Partnerbijdrage
Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse
09:24De TV van gisteren: Sjorleone verovert de harten van de kijkers van Race across the World