TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De 27-jarige fotograaf Mara (Sarah Hyland) heeft bindingsangst. Ze geniet van haar zorgeloze leven in Los Angeles en heeft geen haast om zich te settelen.
Als ze chef Jake (Tyler James Williams) ontmoet, besluit ze toch een romance met hem aan te gaan. Een grote stap, maar er komt al snel druk op hun prille relatie te staan doordat ze uitgenodigd worden voor een hele reeks bruiloften. Ze besluiten met lichte tegenzin naar zeven van de bruiloften toe te gaan.
Terwijl Mara en Jake zich door de vele huwelijksfestiviteiten worstelen, beginnen ze na te denken over hun eigen toewijding en wat ze echt willen in het leven.
De reeks bruiloften brengt niet alleen plezier en romantiek, maar ook ongemakken en confrontaties met familie en vrienden. Hebben Mara en Jake een toekomst samen of wordt de druk Mara te groot? Je ziet het in The Wedding Year.
Sarah Hyland heeft zelf nooit last gehad van bindingsangst. Een tijdje na de opnames van The Wedding Year verloofde ze zich met Wells Adams. In een interview voor de film met The Hollywood Reporter vertelde ze dat ze in ieder geval een ding had geleerd voor haar eigen bruiloft: geen rauwe vis op de bruiloft.
In een van de scènes in de film is er een ‘raw bar’, waar levende schelpdieren worden gepeld en geserveerd. De opnames waren op een hele hete dag, waardoor de oesters zo begonnen te stinken dat Hyland er bijna van moest overgeven.
Beau en Humberto reppen niet over Renze nu RTL Tonight stopt
19:08Veel bekende namen in cast van nieuwe serie Mocros
15:10Loiza Lamers en Gabriël Martina presenteren nieuw realityprogramma Ticket to the Tribes
14:40Johan Derksen ziet Albert Verlinde en Lale Gül graag terug bij Vandaag Inside na stoppen RTL Tonight
12:46Dit vinden kijkers van de Videoland-serie Football Island