TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Uitgevers zien geen brood in het werk van schrijver Rory Jansen (Bradley Cooper), tot hij tijdens een tripje naar Parijs een oud manuscript vindt.
Rory doet in het knappe drama The Words vervolgens alsof hij het zelf geschreven heeft. Binnen de kortste keren heeft hij een uitgever gevonden.
Zijn 'debuutroman' krijgt lovende recensies. Maar Rory's plagiaat blijft niet zonder gevolgen.
Op het toppunt van zijn carrière ontmoet Rory de werkelijke schrijver van het manuscript, en hij confronteert Rory met zijn daden. Niet alleen Rory’s literaire carrière valt in duigen, ook zijn persoonlijke leven en relatie met Dora (Zoe Saldana) gaan eraan onderdoor.
Los van alle persoonlijke perikelen is de film ook een verhaal over het maken van keuzes en de consequenties van die keuzes. Op een gegeven moment kan Rory niet meer terug – althans voor zijn gevoel – en gaat het van kwaad tot erger.
Braldey Cooper zet zijn gewetensstrijd in The Words knap neer.
Partnerbijdrage
Holland's got talent-winnaars Vladyslav en Veronika kondigen tournee aan
01:03Battle of the bands-jury lovend over loepzuivere Beach Boys coverband
11:20Televisiegeschiedenis: Even Tot Hier haalt hoogste score ooit
10:37Wendy van Dijk miste het acteren heel erg
09:58Familie Wildeman neemt afscheid van dochter Lilly