TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze negentiende Bondfilm komen alle vertrouwelijke 007-elementen terug. Volop gadgets, mooie vrouwen, snode schurken en spectaculaire achtervolgingen dus.
Sir Robert King is rijk geworden met handel in olie. Zijn nieuwste project is een pijpleiding van de olievelden in Azerbeidzjan naar West-Europa. Die pijplijn komt er nooit. Voordat King het project kan realiseren, wordt hij vermoord.
Daarom geeft M (Judi Dench), die bevriend was met King, James Bond (Pierce Brosnan) in The World Is Not Enough opdracht de dader op te sporen. Daarnaast moet hij ook Kings dochter Electra (Sophie Marceau) beschermen. Bond krijgt natuurlijk hulp van een aantrekkelijke da
me; deze keer is dat dr. Christmas Jones (Denise Richards).
The World Is Not Enough is de laatste film waarin gadgetexpert Q (Desmond Llewelyn) te zien is. Een maand na de première van de film kwam Llewelyn om het leven bij een auto-ongeluk. Toevallig voerde zijn Q net in deze film gesprekken met James Bond over zijn plannen om met pensioen te gaan.
Bondfans hoefden het in de volgende films niet zonder 007's gadgets te stellen. In Die Another Day speelt John Cleese Q's opvolger R.
The World Is Not Enough is op donderdag 5 december 2024 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'