TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Nieuw-Zeelandse regisseur Taika Waititi werd bekend met What We Do in the Shadows en Hunt for the Wilderpeople. Films met het hart op de juiste plek waarin ook veel ruimte is voor (absurdistische) humor.
Werkt zijn herkenbare stijl ook in een grote Hollywoodproductie? Thor: Ragnarok maakt duidelijk dat het antwoord op die vraag ja is.
Thor (Chris Hemsworth) moet voorkomen dat de godin Hela (Cate Blanchett), zijn eigen zus, het godenrijk Asgard onderwerpt. Voordat het tot die confrontatie kan komen, moet hij onder meer een oude bekende verslaan in een gladiatorengevecht.
De film is op zijn sterkst als de regisseur zich uitleeft met de grappen in het script. Vooral de kleine rolletjes (gespeeld door Jeff Goldblum, Tessa Thompson en Waititi zelf) zijn op dreef.
Mede dankzij hen is dit een van de origineelste superheldenfilms van de laatste jaren.
Thor moet voor Chris Hemsworth inmiddels als een comfortabel paar schoenen voelen. Thor: Ragnarok – de derde Thor-film – is alweer de zesde film waarin hij de rol speelt.
Met Avengers: Infinity War en Avengers: Endgame zijn er daar ondertussen nog twee bijgekomen. En daar blijft het niet bij: later dit jaar verschijnt Thor: Love and Thunder in de bioscoop.
In Nederland moet de film op 6 juli 2022 in première gaan.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Hélène Hendriks grote afwezige bij start De Oranjezomer wegens operatie
14:48KRO-NCRV doet verslag van het conclaaf
14:13Max Verstappen en Kelly Piquet zijn ouders geworden van een dochter
13:31Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe seizoen van Marble Mania
12:28Dit programma vervangt Only Joling op RTL 4