TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Boss (Barry Pepper) is, zijn naam zegt het al, de baas. Hij runt een internationale drugshandel.
En hij is niet blij. Hij heeft ontdekt dat andere mensen sjoemelen met zijn handel.
Ergens in de lange keten van productie en distributie zit iemand die niet deugt. Iemand die zijn het spul te veel versnijdt en zelf het een en ander achteroverdrukt.
Maar wie? The Boss stuurt in Running with the Devil zijn beste mannen op pad om dat uit te gaan vogelen.
Die beste mannen zijn The Cook (Nicolas Cage) en The Man (Laurence Fishburne). Ze moeten de hele keten nalopen om te checken wie de boel belazert.
Running with the Devil is niet de eerste film waarin Nicolas Cage en Laurence Fishburne samen te zien zijn.
In 1983 hadden ze allebei een rol in Rumble Fish. Een jaar later speelden ze samen in The Cotton Club.
Dat zijn allebei films van The Godfather-regisseur Francis Ford Coppola. Coppola is de oom van Nicolas Cage.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'