TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een aantal flops was de ster van acteur Ben Affleck behoorlijk gedaald. Hij hervond zichzelf door te gaan regisseren.
In 2007 maakte hij zijn debuut met het goed ontvangen Gone Baby Gone. Ook deze opvolger kreeg goede kritieken.
The Town speelt zich af in de wijk Charlestown in Boston. Doug MacRay (Ben Affleck) is er geboren en getogen en verdient er zijn brood als bankovervaller, samen met zijn handlangers en vrienden James Coughlin (Jeremy Renner), Albert ‘Gloansy’ Magloan en Desmond Elden.
Tijdens een van hun overvallen gijzelen ze het personeel van een bank. Onder hen is ook filiaalmanager Claire (Rebecca Hall), die net als Doug en zijn vrienden in Charlestown woont.
Dat maakt de gijzeling ingewikkeld: Doug en zijn maten moeten ervoor zorgen dat ze hen niet herkent. Naarmate de gijzeling vordert, begint Doug zich steeds meer tot Claire aangetrokken te voelen.
Ben Affleck speelt dus zelf de hoofdrol in The Town. Volgens de regisseur/acteur was iemand anders de ster van de film: Jeremy Renner.
Hij grapte dat hij tijdens de montage een simpele oplossing had voor alle problemen. Als een shot of scène niet werkte, kon Affleck altijd snijden naar Renner die naar een servetje keek. Die blik zou voldoende zijn om alles vlot te trekken.
De regisseur kreeg gelijk. Jeremy Renner kreeg een Oscarnominatie voor zijn rol.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'